Interne Competitie 2021-2022
 
Eerdere ronden
Interne competitie seizoen 2020-2021
Reglement Interne competitie

7e ronde - Donderdag 4 november 2021

Bart Koeweiden heeft weer de leiding genomen in de interne competitie, nu op een half bordpunt gevolgd door Martin Roseboom.

In de Allround behoudt Willem Slagter de leiding, nu op 5 Allround punten gevolgd door Kees van Dijk.

Uitslagen ronde 7

 Bart           Koeweiden     -  Arno           Braam         1-0
 Martin         Roseboom      -  Sjoerd         Meijer        ½-½
 Edwin          Groen         -  Willem         Slagter       ½-½
 Tom            Smit          -  John           Zandvliet     0-1
 Jos van        Raan          -  Cor van        Ingen         ½-½
 Sebo           Nienhuis      -  Hans           Thuijls       ½-½
 Jan            Hartsuiker    -  Willem de      Wilde         1-0
 Rien           Duine         -  Peter          Jonker        1-0
 Dick           Krijgsman     -  Ben            Zee           1-0
 Kees van       Dijk          -  Roelof van der Meer          1-0
 Hermen         Ketel         -  Hein           Bouwmeester   1-0
 Klaas          Kos           -  Kees van de    Voort         ½-½
 Herman         Haasjes       -  Jasper de      Rijk          0-1
 Diederic 't    Hooft         -  extern                       ½-½
 Ronald         Klaassen      -  extern                       1-0
 Peter          Dullaart      -  oneven

Stand na ronde 7

  Nr  Voornaam     Naam         Punten  Waarde Subgrp  Rating    TPR Rtng+  Gesp. Afgez Extern  W-Z Bordptn  %Wit  %Zwt VorNr 
  01  Bart         Koeweiden     600,8     100  A*       1904   2019    20      6     1           0     5,0    67   100 (3)   
  02  Martin       Roseboom      562,0      99  A        1856   1936    14      6                 0     4,5    67    83 (1)   
  03  Sjoerd       Meijer        504,8      98  A        1868   1932    12      6                -2     4,0    50    75 (2)   
  04  Diederic 't  Hooft         488,2      97  A        1817   1976    17      4     2      1    0     3,0    50   100 (5)   
  05  John         Zandvliet     461,5      96  A        1759   1692   -12      6            1   -2     3,0    50    50 (8)   
  06  Willem       Slagter       457,2      95  B*       1722   1795    12      6     1          -2     4,0    75    63 (6)   
  07  Arno         Braam         448,5      94  A        1659   1818    34      7                -1     4,5    67    63 (4)   
  08  Edwin        Groen         439,0      93  A        1841   1837    -1      6     1           0     4,0    50    83 (7)   
  09  Hans van de  Weteringh     423,2      92  B        1617   1717    17      6     1           0     3,0    67    50 (12)  
  10  Cor van      Ingen         397,0      91  A        1810   1794    -3      4     3           0     2,5    50    75 (11)  
  11  Jan          Hartsuiker    396,0      90  B        1556   1638    12      5     1      1    1     2,5    50    50 (16)  
  12  Jos van      Raan          395,0      89  A        1720   1744     4      5     1           1     2,5    33    75 (10)  
  13  Rien         Duine         383,7      88  C*       1612   1689    12      5     2           1     3,5    67    75 (21)  
  14  Erik van den Eijkel        378,5      87  A        1751   1759     2      4     2           0     2,0    50    50 (9)   
  15  Tom          Smit          373,7      86  C        1544   1640    16      6     1           0     3,0    50    67 (13)  
  16  Herman van   Scherrenburg  365,0      85  B        1428   1570    12      3     3      1    1     1,5    50    50 (15)  
  17  Dick         Krijgsman     349,0      84  B        1617   1600     0      5     2           1     3,0   100     0 (26)  
  18  Hans         Thuijls       347,0      83  B        1606   1587    -2      7                -1     3,5    67    38 (17)  
  19  Sebo         Nienhuis      345,7      82  B        1605   1644     4      3     4           1     2,0    50   100 (18)  
  20  Kees van     Dijk          334,0      81  B        1621   1567   -11      7                 1     3,5    38    67 (23)  
  21  Kees van der Dussen        325,8      80  C        1354   1431     2      1     5           1     0,5    50     - (25)  
  22  Ronald       Klaassen      321,0      79  A        1824   1573   -22      3     3      1    1     1,0    50     0 (20)  
  23  Alfred       Gaasbeek      310,0      78  B        1609   1642     3      3     3      1    1     1,0    50     0 (19)  
  24  Hermen       Ketel         309,0      77  C        1525   1519    -1      6            1    2     3,5    88     0 (30)  
  25  Willem de    Wilde         304,0      76  A        1692   1587   -22      7                -1     3,0    83    13 (14)  
  26  Anton        Spronk        292,0      75  B        1591   1489   -19      6     1           0     2,5    33    50 (27)  
  27  Ben          Zee           283,5      74  B        1533   1526    -3      7                -1     2,5    50    25 (22)  
  28  Peter        Jonker        280,0      73  C        1524   1483    -5      4     3           0     2,0    50    50 (24)  
  29  Roelof van d Meer          256,5      72  C        1416   1344   -12      6                 0     1,5    33    17 (28)  
  30  Hein         Bouwmeester   252,7      71  B        1586   1518   -12      6     1           0     2,0    67     0 (29)  
  31  Jasper de    Rijk          240,0      70  C        1335   1214   -14      4     3          -2     1,5     0    50 (35)  
  32  Kees van de  Voort         236,2      69  C        1341   1371     5      6     1           0     2,0    17    50 (33)  
  33  Mart         Pol           236,0      68  B        1504   1504     0            7           0     0,0     -     - (31)  
  34  Klaas        Kos           227,8      67  C        1358   1332    -4      6     1           0     2,0    50    17 (32)  
  35  Arnold van d Berg          204,0      66  C        1378   1378     0            6           0     0,0     -     - (34)  
  36  Huub         Grim          163,5      65  C        1383   1240   -18      4     3           0     0,5    25     0 (36)  
  37  Peter        Dullaart      154,0      64  A        1593   1322   -32      4     1      1    0     0,0     0     0 (38)  
  38  Herman       Haasjes       127,0      63  C        1095    995    -5      2     3      1    0     0,0     0     0 (37)  

Ranglijsten op subgroep na ronde 7

  Nr  Voornaam     Naam         Punten  Waarde Subgrp  Rating    TPR Rtng+  Gesp. Afgez Extern  W-Z Bordptn  %Wit  %Zwt VorNr 
  01  Bart         Koeweiden     600,8     100  A*       1904   2019    20      6     1           0     5,0    67   100 (3)   
  02  Martin       Roseboom      562,0      99  A        1856   1936    14      6                 0     4,5    67    83 (1)   
  03  Sjoerd       Meijer        504,8      98  A        1868   1932    12      6                -2     4,0    50    75 (2)   
  04  Diederic 't  Hooft         488,2      97  A        1817   1976    17      4     2      1    0     3,0    50   100 (5)   
  05  John         Zandvliet     461,5      96  A        1759   1692   -12      6            1   -2     3,0    50    50 (8)   
  07  Arno         Braam         448,5      94  A        1659   1818    34      7                -1     4,5    67    63 (4)   
  08  Edwin        Groen         439,0      93  A        1841   1837    -1      6     1           0     4,0    50    83 (7)   
  10  Cor van      Ingen         397,0      91  A        1810   1794    -3      4     3           0     2,5    50    75 (11)  
  12  Jos van      Raan          395,0      89  A        1720   1744     4      5     1           1     2,5    33    75 (10)  
  14  Erik van den Eijkel        378,5      87  A        1751   1759     2      4     2           0     2,0    50    50 (9)   
  22  Ronald       Klaassen      321,0      79  A        1824   1573   -22      3     3      1    1     1,0    50     0 (20)  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25  Willem de    Wilde         304,0      76  A        1692   1587   -22      7                -1     3,0    83    13 (14)    D
  37  Peter        Dullaart      154,0      64  A        1593   1322   -32      4     1      1    0     0,0     0     0 (38)    D


  06  Willem       Slagter       457,2      95  B*       1722   1795    12      6     1          -2     4,0    75    63 (6)     P
  09  Hans van de  Weteringh     423,2      92  B        1617   1717    17      6     1           0     3,0    67    50 (12)    P
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11  Jan          Hartsuiker    396,0      90  B        1556   1638    12      5     1      1    1     2,5    50    50 (16)  
  16  Herman van   Scherrenburg  365,0      85  B        1428   1570    12      3     3      1    1     1,5    50    50 (15)  
  17  Dick         Krijgsman     349,0      84  B        1617   1600     0      5     2           1     3,0   100     0 (26)  
  18  Hans         Thuijls       347,0      83  B        1606   1587    -2      7                -1     3,5    67    38 (17)  
  19  Sebo         Nienhuis      345,7      82  B        1605   1644     4      3     4           1     2,0    50   100 (18)  
  20  Kees van     Dijk          334,0      81  B        1621   1567   -11      7                 1     3,5    38    67 (23)  
  23  Alfred       Gaasbeek      310,0      78  B        1609   1642     3      3     3      1    1     1,0    50     0 (19)  
  26  Anton        Spronk        292,0      75  B        1591   1489   -19      6     1           0     2,5    33    50 (27)  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27  Ben          Zee           283,5      74  B        1533   1526    -3      7                -1     2,5    50    25 (22)    D
  30  Hein         Bouwmeester   252,7      71  B        1586   1518   -12      6     1           0     2,0    67     0 (29)    D
  33  Mart         Pol           236,0      68  B        1504   1504     0            7           0     0,0     -     - (31)    TWP


  13  Rien         Duine         383,7      88  C*       1612   1689    12      5     2           1     3,5    67    75 (21)    P
  15  Tom          Smit          373,7      86  C        1544   1640    16      6     1           0     3,0    50    67 (13)    P
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21  Kees van der Dussen        325,8      80  C        1354   1431     2      1     5           1     0,5    50     - (25)  
  24  Hermen       Ketel         309,0      77  C        1525   1519    -1      6            1    2     3,5    88     0 (30)  
  28  Peter        Jonker        280,0      73  C        1524   1483    -5      4     3           0     2,0    50    50 (24)  
  29  Roelof van d Meer          256,5      72  C        1416   1344   -12      6                 0     1,5    33    17 (28)  
  31  Jasper de    Rijk          240,0      70  C        1335   1214   -14      4     3          -2     1,5     0    50 (35)  
  32  Kees van de  Voort         236,2      69  C        1341   1371     5      6     1           0     2,0    17    50 (33)  
  34  Klaas        Kos           227,8      67  C        1358   1332    -4      6     1           0     2,0    50    17 (32)  
  35  Arnold van d Berg          204,0      66  C        1378   1378     0            6           0     0,0     -     - (34)  
  36  Huub         Grim          163,5      65  C        1383   1240   -18      4     3           0     0,5    25     0 (36)  
  38  Herman       Haasjes       127,0      63  C        1095    995    -5      2     3      1    0     0,0     0     0 (37)  

D = degradatie plek
P = promotie plaats
TWP = Te weinig partijen

Afmelden in het seizoen 2021-2022

De voorlopige indeling voor interne competitierondes wordt de woensdag er voor gemaakt. Dit houdt het dringende verzoek in u vóór woensdag 19.00 uur af te melden als u op donderdag verhinderd bent. Afmelden kan op de voorafgaande clubavonden op het afmeldformulier, per e-mail (edesesv@hotmail.com en/of m.roseboom@planet.nl) en/of door te bellen en/of sms-en naar 06-12508208, als er niet opgenomen wordt, spreek de afmelding in de voicemail in.

Indien men zich niet heeft afgemeld en niet komt kan dit resulteren in een reglementaire nul en een overwinning voor de tegenstander. De definitieve indeling wordt donderdagavond om zes uur 's avonds gemaakt en per e-mail toegezonden. Graag ook na woensdag 19.00 uur afmelden als u niet komt, telefonisch is dan gewenst. Als u weet dat u pas na 19:55 uur aanwezig kan zijn dit graag melden, dan is uw tegenstander ook hiervan op de hoogte.