Datum Aktiviteit Bijzonderheden
donderdag 6 september 2018 Eerste ronde intern  
donderdag 13 september 2018 Eerste rapid avond, ronde 1 t/m 5  
donderdag 20 september 2018 Tweede ronde intern Loting beker voorronde
donderdag 27 september 2018 Massakamp tegen de cirkel In Rehoboth
donderdag 4 oktober 2018 Derde ronde intern Beker voorronde eerste avond
donderdag 11 oktober 2018 Vierde ronde intern Beker voorronde tweede avond
maandag 15 oktober 2018 SOS Achttallen eerste ronde ESV A1 uit naar Rhenen 1
donderdag 18 oktober 2018 SOS Achttallen eerste ronde ESV A2 thuis tegen Chr.S.V. Ons Genoegen 1
donderdag 18 oktober 2018 vijfde ronde intern Beker voorronde derde avond
donderdag 25 oktober 2018 Tweede rapid avond, ronde 6 t/m 10 herfstvakantie
donderdag 1 november 2018 Zesde ronde intern Beker voorronde vierde avond
donderdag 8 november 2018 Zevende ronde intern Beker voorronde vijfde avond
vrijdag 9 november 2018 SOS Viertallen eerste ronde ESV V1 uit naar Larense SC 1
dinsdag 13 november 2018 SOS Achttallen tweede ronde ESV A2 uit tegen de Cirkel 1
donderdag 15 november 2018 SOS Achttallen tweede ronde ESV A1 thuis tegen S.V. Pion 1
donderdag 15 november 2018 Achtste ronde intern Beker achtste finale eerste avond
donderdag 22 november 2018 Derde rapid avond, ronde 11 t/m 15  
donderdag 29 november 2018 Negende ronde intern Beker achtste finale tweede avond
dinsdag 4 december 2018 SOS Viertallen eerste ronde ESV V2 uit naar Barneveld 4
donderdag 6 december 2018 SOS Viertallen tweede ronde ESV V1 thuis tegen Barneveld 1
donderdag 6 december 2018 Tiende ronde intern Beker achtste finale derde avond
dinsdag 11 december 2018 SOS Achttallen derde ronde ESV A1 uit tegen S.V. Strijdt met Beleid 2
donderdag 13 december 2018 SOS Achttallen derde ronde ESV A2 thuis tegen Baarnse S.V. 1
donderdag 13 december 2018 Elfde ronde intern Beker achtste finale vierde avond
donderdag 20 december 2018 Vierde rapid avond, ronde 16 t/m 20  
donderdag 27 december 2018 Geen schaken Kerstvakantie
donderdag 3 januari 2019 Open Edes Snelschaakkampioenschap  
maandag 7 januari 2019 SOS Viertallen derde ronde ESV V1 uit naar Voorster SC 1
donderdag 10 januari 2019 SOS Viertallen tweede ronde ESV V2 thuis tegen S.G. Amersfoort 1
donderdag 10 januari 2019 Twaalfde ronde intern Beker achtste finale vijfde avond
donderdag 17 januari 2019 SOS Achttallen vierde ronde ESV A1 thuis tegen Arnhemsche S.V. 3
donderdag 17 januari 2019 SOS Achttallen vierde ronde ESV A2 uit tegen S.V. Doorn-Driebergen 2
donderdag 17 januari 2019 Dertiende ronde intern  
donderdag 24 januari 2019 Vijfde Rapid avond, ronde 21 t/m 25  
donderdag 31 januari 2019 Veertiende ronde intern Beker kwart finale eerste avond
donderdag 7 februari 2019 SOS Viertallen vierde ronde ESV V1 thuis tegen SV Hoogland 1
donderdag 7 februari 2019 Vijftiende ronde intern Beker kwart finale tweede avond
donderdag 14 februari 2019 SOS Viertallen derde ronde ESV V2 thuis tegen S.V. Doorn-Driebergen 2
donderdag 14 februari 2019 SOS Achttallen vijfde ronde ESV A1 thuis tegen S.V. U.V.S. 1
donderdag 14 februari 2019 SOS Achttallen vijfde ronde ESV A2 thuis tegen S.V. En Passant 3
donderdag 14 februari 2019 Zestiende ronde intern Beker kwart finale derde avond
donderdag 21 februari 2019 Zesde Rapid avond, ronde 26 t/m 30  
donderdag 28 februari 2019 Zeventiende ronde intern Beker kwart finale vierde avond
dinsdag 5 maart 2019 SOS Viertallen vijfde ronde ESV V1 uit naar Barneveld 2
donderdag 7 maart 2019 SOS Viertallen vierde ronde ESV V2 thuis tegen Barneveld 4
donderdag 7 maart 2019 Achttiende ronde intern Beker kwart finale vijfde avond
donderdag 14 maart 2019 Negentiende ronde intern  
donderdag 21 maart 2019 Zevende Rapid avond, ronde 31 t/m 35  
vrijdag 22 maart 2019 SOS Achttallen zesde ronde ESV A1 uit tegen Velpse SV 1
vrijdag 22 maart 2019 SOS Achttallen zesde ronde ESV A2 uit tegen SSC 1922 2
donderdag 28 maart 2019 Twintigste ronde intern Beker halve finale eerste avond
donderdag 4 april 2019 SOS Viertallen zesde ronde ESV V1 thuis tegen Hoevelakens S.G. 1
donderdag 4 april 2019 Eenentwintigste ronde intern Beker halve finale tweede avond
vrijdag 5 april 2019 SOS Viertallen vijfde ronde ESV V2 uit naar S.G. Amersfoort 1
vrijdag 5 april 2019 SOS Achttallen zevende ronde ESV A2 thuis tegen SV Hoogland 2, Slotronde bij ESV
maandag 8 april 2019 SOS Achttallen zevende ronde ESV A1 thuis tegen S.V. Zevenaar 1, Slotronde bij UVS
donderdag 11 april 2019 Tweeëntwintigste ronde intern Beker halve finale derde avond
donderdag 18 april 2019 Achtste Rapid avond, ronde 36 t/m 40 Witte donderdag
donderdag 25 april 2019 Drieëntwintigste ronde intern Beker halve finale vierde avond
donderdag 2 mei 2019 Vierentwintigste ronde intern Beker halve finale vijfde avond
donderdag 9 mei 2019 Negende Rapid Avond, ronde 41 t/m 45  
donderdag 16 mei 2019 SOS Viertallen zesde ronde ESV V2 uit naar S.V. Doorn-Driebergen 2
donderdag 16 mei 2019 SOS Viertallen zevende ronde ESV V1 thuis tegen sv De Toren 1
donderdag 16 mei 2019 Vijfentwintigste ronde intern Beker finale eerste avond
donderdag 23 mei 2019 Zesentwintigste ronde intern Beker finale tweede avond
donderdag 30 mei 2019 Geen schaken Hemelvaart
donderdag 6 juni 2019 Tiende Rapid Avond, ronde 46 t/m 50  
donderdag 13 juni 2019 Zevenentwintisgte ronde intern Beker finale derde avond
donderdag 20 juni 2019 Achtentwintigste ronde intern  
donderdag 27 juni 2019 Algemene vergadering