SOS Clubcompetitie 2018-2019
 
OSBO-competitie seizoen 2017-2018

In het seizoen 2018-2019 neemt ESV deel aan de SOS-competitie met twee achttallen en twee viertallen. De SOS-competitie is de clubcompetitie van de SGS, OSBO en SBO.

Zie site SOS competitie voor indelingen, teams, uitslagen, standen, speeldata en reglementen.

Verslagen achttallen:  ESV 1   ESV 2
Verslagen viertallen:ESV 1 ESV 2

Achttallen - Programma en samenstelling ESV-teams

ESV 1 (Eerste klasse D)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

maandag 15 oktober
donderdag 15 november  
dinsdag 11 december
donderdag 17 januari
donderdag 14 februari
vrijdag 22 maart
maandag 8 april
Rhenense SC 1
Edese SV 1
Strijdt met Beleid 2
Edese SV 1
Edese SV 1
Velpse SV 1
Edese SV 1
-  Edese SV 1
-  SV P.I.O.N. 1
-  Edese SV 1
-  Arnhemsche SV 3  
-  SV U.V.S. 1
-  Edese SV 1
-  SV Zevenaar 1
3-5
5-3
4½-3½
4½-3½
6-2
 
(Slotronde bij UVS)

Teamsamenstelling:
Sjoerd Meijer
Martin Roseboom
Cor van Ingen
Edwin Groen
Erik van den Eijkel  
Ronald Klaassen
Willem Slagter
Frank Buunk
1907
1862
1841
1829
1792
1780
1727
1706

ESV 2 (Tweede klasse A)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

donderdag 18 oktober
dinsdag 13 november
donderdag 13 december  
donderdag 17 januari
donderdag 14 februari
vrijdag 22 maart
vrijdag 5 april
Edese SV 2
SV De Cirkel 1
Edese SV 2
SV Doorn-Driebergen 2
Edese SV 2
SSC 1922 2
Edese SV 2
-  Chr.SV Ons Genoegen 1  
-  Edese SV 2
-  Baarnse SV 1
-  Edese SV 2
-  SV En Passant 3
-  Edese SV 2
-  SV Hoogland 2
4½-3½
5½-2½
5-3
5½-2½
5-3
 
(Slotronde bij ESV)

Teamsamenstelling:
Peter Dullaart
Jos van Raan
Sebo Nienhuis
Hermen Ketel
Kees van Dijk
Dick Krijgsman
Hein Bouwmeester  
Jan Hartsuiker
1736
1679
1629
1618
1600
1587
1586
1568

Reserves

Bart Koeweiden
Hans Thuijls
John Zandvliet
Kees van de Voort  
1794  
1540
1766
1277
ESV 1
Thuis + uitwedstrijd indien op vrijdag
Reserve
ESV 2

Viertallen - Programma en samenstelling ESV-teams

ESV 1 (Tweede klasse A)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

vrijdag 9 november
donderdag 6 december  
maandag 7 januari
donderdag 7 februari
dinsdag 5 maart
donderdag 4 april
donderdag 16 mei
Larense SC 1
Edese SV 1
Voorster SC 1
Edese SV 1
Barneveld 2
Edese SV 1
Edese SV 1
-  Edese SV 1
-  Barneveld 1
-  Edese SV 1
-  SV Hoogland 1
-  Edese SV 1
-  Hoevelakens SG 1  
-  SV De Toren 1
2½-1½
2-2
1½-2½
2½-1½
 
 
 

Teamsamenstelling:
Sjoerd Meijer
Martin Roseboom  
Ronald Klaassen
Willem Slagter
1907
1862
1780
1727

ESV 2 (Vijfde klasse K)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

dinsdag 4 december
donderdag 10 januari
donderdag 14 februari  
donderdag 7 maart
vrijdag 5 april
donderdag 16 mei
Barneveld 4
Edese SV 2
Edese SV 2
Edese SV 2
SG Amersfoort 1
SV Doorn-Driebergen 2
-  Edese SV 2
-  SG Amersfoort 1
-  SV Doorn-Driebergen 2  
-  Barneveld 4
-  Edese SV 2
-  Edese SV 2
1½-2½
1-3
4-0
 
 
 

Teamsamenstelling:
Roelof van der Meer
Herman van Scherrenburg  
Arnold van den Berg
Kees van de Voort
1405
1366
1333
1277