SOS Clubcompetitie 2018-2019
 
OSBO-competitie seizoen 2017-2018

Slotronde tweede achttal (Klasse 2A)

In het seizoen 2018-2019 neemt ESV deel aan de SOS-competitie met twee achttallen en twee viertallen. De SOS-competitie is de clubcompetitie van de SGS, OSBO en SBO.

Zie site SOS competitie voor indelingen, teams, uitslagen, standen, speeldata en reglementen.

Verslagen achttallen:  ESV 1   ESV 2
Verslagen viertallen:ESV 1 ESV 2

Achttallen

ESV 1 (Eerste klasse D)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

maandag 15 oktober
donderdag 15 november  
dinsdag 11 december
donderdag 17 januari
donderdag 14 februari
vrijdag 22 maart
maandag 8 april
Rhenense SC 1
Edese SV 1
Strijdt met Beleid 2
Edese SV 1
Edese SV 1
Velpse SV 1
Edese SV 1
-  Edese SV 1
-  SV P.I.O.N. 1
-  Edese SV 1
-  Arnhemsche SV 3  
-  SV U.V.S. 1
-  Edese SV 1
-  SV Zevenaar 1
3-5
5-3
4½-3½
4½-3½
6-2
5½-2½
5-3    (Slotronde bij UVS)

   Klasse 1D                  MP   BP    1   2   3   4   5   6   7   8
1. Velpse SV 1                11   34½   x   5½  5½  6½  4   2½  5   5½
2. Edese S.V. 1               10   31½   2½  x   4½  3½  5   5   6   5
3. Arnhemsche S.V. 3           9   30    2½  3½  x   4   4½  5½  4½  5½
4. S.V. Strijdt met Beleid 2   8   28    1½  4½  4   x   4½  4   3½  6
5. S.V. P.I.O.N. 1             6   29    4   3   3½  3½  x   5   6   4
6. S.V. Zevenaar 1             5   26    5½  3   2½  4   3   x   4   4
7. S.V. U.V.S. 1               5   24    3   2   3½  4½  2   4   x   5
8. Rhenense SC 1               2   21    2½  3   2½  2   4   4   3   x
Edese S.V. 1              Rating  1  2  3  4  5  6  7   N  Sc  TPR   Kl   W-We
Meijer, S.T. (Sjoerd)      1896   0  0  ½  ½  1  ½  ½   7  3   1850  -7  -0.41
Roseboom, M.W.J. (Martin)  1869   ½  1  0  0  ½  0  ½   7  2½  1667   5  -1.79
Ingen van, C.I. (Cor)      1828   ½  0  ½  -  ½  0  -   5  1½  1625   1  -1.29
Groen, E.C. (Edwin)        1820   ½  1  0  1  1  0  1   7  4½  1879   1   0.45
Klaassen, R. (Ronald)      1798   1  1  1  ½  1  1  1   7  6½  2033   1   2
Eijkel v.d., W.E. (Erik)   1758   ½  ½  0  0  1  0  0   7  2   1487  -1  -2.04
Slagter, W. (Willem)       1746   1  ½  1  1  1  1  1   7  6½  2002  -1   2.16
Buunk, F. (Frank)          1716   1  1  -  1  0  -  ½   5  3½  1712   3  -0.08
Zandvliet, J.W.C. (John)   1775   -  -  ½  ½  -  0  -   3  1   1589  -1  -0.72
Wilde de, W. (Willem)      1671   -  -  -  -  -  -  ½   1   ½  1773  -1   0.14

ESV 2 (Tweede klasse A)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

donderdag 18 oktober
dinsdag 13 november
donderdag 13 december  
donderdag 17 januari
donderdag 14 februari
vrijdag 22 maart
vrijdag 5 april
Edese SV 2
SV De Cirkel 1
Edese SV 2
SV Doorn-Driebergen 2
Edese SV 2
SSC 1922 2
Edese SV 2
-  Chr.SV Ons Genoegen 1  
-  Edese SV 2
-  Baarnse SV 1
-  Edese SV 2
-  SV En Passant 3
-  Edese SV 2
-  SV Hoogland 2
4½-3½
5½-2½
5-3
5½-2½
5-3
5-3
4½-3½    (Slotronde bij ESV)

   Klasse 2A                 MP  BP    1   2   3   4   5   6   7   8
1. S.V. De Cirkel 1          11  31½   x   2½  5   5½  4½  4½  4   5½
2. SV Hoogland 2              9  33    5½  x   3½  3½  4   6½  5   5
3. S.V. Doorn-Driebergen 2    9  29    3   4½  x   5½  5   2½  4½  4
4. Edese S.V. 2               8  27    2½  4½  2½  x   5   4½  3   5
5. Baarnse S.V. 1             7  28½   3½  4   3   3   x   5½  4½  5
6. Chr.S.V. Ons Genoegen 1    6  27    3½  1½  5½  3½  2½  x   4½  6
7. SSC 1922 2                 5  29    4   3   3½  5   3½  3½  x   6½
8. S.V. En Passant 3          1  19    2½  3   4   3   3   2   1½  x
Edese S.V. 2             Rating  1  2  3  4  5  6  7   N  Sc  TPR   Kl   W-We
Dullaart, P.J. (Peter)    1736   ½  ½  ½  0  0  0  0   7  1½  1498  -1  -2.1
Raan van, J.M. (Jos)      1661   0  0  1  0  1  1  -   6  3   1466   0  -0.99
Ketel, H.W. (Hermen)      1625   1  -  ½  ½  1  -  -   4  3   1799  -2   0.85
Nienhuis, S.C. (Sebo)     1622   ½  0  -  1  ½  0  1   6  3   1764   0  -0.1
Dijk van, C. (Kees)       1607   ½  ½  1  0  ½  -  -   5  2½  1605   1   0.02
Bouwmeester, H. (Hein)    1598   1  0  ½  0  1  0  1   7  3½  1656   1   0.55
Krijgsman, D. (Dick)      1580   -  ½  ½  0  -  0  0   5  1   1357   1  -1.38
Hartsuiker, J. (Jan)      1555   ½  0  ½  1  ½  1  ½   7  4   1473   1  -0.29
Thuijls, J.M.P. (Hans)    1577   -  -  ½  -  -  1  1   3  2½  1889   1   1.19
Koeweiden, B. (Bart)      1794   ½  -  -  -  ½  -  -   2  1   1884  -2   0.24
Zandvliet, J.W.C. (John)  1775   -  1  -  -  -  -  -   1  1   2149   1   0.46
Gaasbeek, A.H. (Alfred)   1622   -  -  -  -  -  -  1   1  1   2059   1   0.55
Wilde de, W. (Willem)     1671   -  -  -  -  -  -  0   1  0   1361  -1  -0.37
Braam, A.M. (Arno)        1527   -  -  -  -  -  0  -   1  0   1179  -1  -0.43

Viertallen

ESV 1 (Tweede klasse A)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

vrijdag 9 november
donderdag 6 december  
maandag 7 januari
donderdag 7 februari
dinsdag 5 maart
donderdag 4 april
donderdag 16 mei
Larense SC 1
Edese SV 1
Voorster SC 1
Edese SV 1
Barneveld 2
Edese SV 1
Edese SV 1
-  Edese SV 1
-  Barneveld 1
-  Edese SV 1
-  SV Hoogland 1
-  Edese SV 1
-  Hoevelakens SG 1  
-  SV De Toren 1
2½-1½
2-2
1½-2½
2½-1½
1-3
2½-1½
2-2

   Klasse 2A            MP  BP    1   2   3   4   5   6   7   8
1. Larense S.C. 1       13  18    x   2½  2½  2½  3   2   2½  3
2. Edese S.V. 1         10  16    1½  x   2½  2   2½  2   2½  3
3. Voorster S.C. 1       9  17    1½  1½  x   2   3   4   2½  2½
4. Barneveld 1           9  16    1½  2   2   x   2   2½  3   3
5. Hoevelakens S.G. 1    6  14    1   1½  1   2   x   4   2½  2
6. sv De Toren 1         4  10½   2   2   0   1½  0   x   1   4
7. SV Hoogland 1         3  12    1½  1½  1½  1   1½  3   x   2
8. Barneveld 2           2   8½   1   1   1½  1   2   0   2   x
Edese S.V. 1             Rating  1  2  3  4  5  6  7   N  Sc  TPR   Kl   W-We
Meijer, S.T. (Sjoerd)     1896   -  1  -  0  1  1  ½   5  3½  2020  -3   0.75
Roseboom, M.W.J. (Martin) 1869   ½  1  1  ½  ½  0  ½   7  4   1884   3   0.1
Slagter, W. (Willem)      1746   -  -  1  1  1  ½  ½   5  4   1759   1   0.71
Klaassen, R. (Ronald)     1798   ½  0  0  1  ½  -  ½   6  2½  1678  -2  -0.93
Koeweiden, B. (Bart)      1794   -  0  -  -  -  1  -   2  1   1632   0  -0.43
Ingen van, C.I. (Cor)     1828   -  -  ½  -  -  -  -   1   ½  1943   1   0.14
Eijkel v.d., W.E. (Erik)  1758   0  -  -  -  -  -  -   1  0   1276   1  -0.66
Thuijls, J.M.P. (Hans)    1577   ½  -  -  -  -  -  -   1   ½  1676  -1   0.2

ESV 2 (Vijfde klasse K)

Uitslagen en standen (Netstand, opent in aparte tab)
Verslagen

dinsdag 4 december
donderdag 10 januari
donderdag 14 februari  
donderdag 7 maart
vrijdag 5 april
donderdag 16 mei
Barneveld 4
Edese SV 2
Edese SV 2
Edese SV 2
SG Amersfoort 1
SV Doorn-Driebergen 2
-  Edese SV 2
-  SG Amersfoort 1
-  SV Doorn-Driebergen 2  
-  Barneveld 4
-  Edese SV 2
-  Edese SV 2
1½-2½
1-3
4-0
1-3
2½-1½
1-3

   Klasse 5K                 MP  BP      1      2      3      4
1. S.G. Amersfoort 1          9  14      x     1,2    3,2½  2½,3
2. Barneveld 4                7  14½    3,2     x    1½,3   1½,3½
3. Edese S.V. 2               6  13     1,1½  2½,1     x     4,3
4. S.V. Doorn-Driebergen 2    2   6½   1½,1   2½,½    0,1     x
Edese S.V. 2                 Rating  1  2  3  4  5  6   N  Sc  TPR   Kl   W-We
Berg van de, A. (Arnold)      1339   1  0  1  -  1  1   5  4   1556  -1   1.09
Meer van der, R. (Roelof)     1394   0  0  1  ½  -  1   5  2½  1346  -3  -0.21
Scherrenburg van, H. (Herman) 1368   ½  0  1  ½  ½  -   5  2½  1319   1  -0.22
Voort van de, C. (Kees)       1295   1  1  1  0  0  1   6  4   1228   0  -0.1
Kos, K.C. (Klaas)             1381   -  -  -  0  -  -   1  0    892   1  -0.63
Smit, T. (Tom)                1470   -  -  -  -  -  0   1  0    860   1  -0.77