SOS Slotronde Klasse 2A seizoen 2018-2019
Vrijdag 5 april 2019
 

De Cirkel kampioen na een spannende slotronde

De gezamenlijke slotronde: sinds 2003 een goed gebruik in de OSBO, maar voor de teams uit de SGS een nieuw fenomeen. Voor de strijd om het kampioenschap ging het tussen twee teams: SV Hoogland 2 en De Cirkel 1. Hoogland stond voor aanvang 3½ bordpunt voor en was bij winst kampioen.

De Cirkel werkte gestaag aan een overwinning en won uiteindelijk met 5½-2½ van het reeds gedegradeerde En Passant 3. Hoogland kwam met 2-1 voor tegen gastheer Edese SV 2. Maar in het laatste uur gebeurde veel. Zo maakte ESV de achterstand aan het einde van de avond goed en won het alsnog van Hoogland, waardoor De Cirkel kampioen werd.

Prijzen waren er voor de vier topscoorders, die ieder vijf punten scoorden en voor de spelers van het kampioensteam. Ieder kon een boekje uitzoeken uit de bekende SOS-serie.

Eindstand

   Klasse 2A                 MP  BP    1   2   3   4   5   6   7   8
1. S.V. De Cirkel 1          11  31½   x   2½  5   5½  4½  4½  4   5½
2. SV Hoogland 2              9  33    5½  x   3½  3½  4   6½  5   5
3. S.V. Doorn-Driebergen 2    9  29    3   4½  x   5½  5   2½  4½  4
4. Edese S.V. 2               8  27    2½  4½  2½  x   5   4½  3   5
5. Baarnse S.V. 1             7  28½   3½  4   3   3   x   5½  4½  5
6. Chr.S.V. Ons Genoegen 1    6  27    3½  1½  5½  3½  2½  x   4½  6
7. SSC 1922 2                 5  29    4   3   3½  5   3½  3½  x   6½
8. S.V. En Passant 3          1  19    2½  3   4   3   3   2   1½  x
Topscoorders:
Jan Willem Kinkel      De Cirkel       5 uit 6
Wim Velker             Hoogland        5 uit 6
Jacques van den Berg   Ons Genoegen    5 uit 7
Maus Beurskens         Hoogland        5 uit 7

Individuele Resultaten

Edese S.V. 2			1620	SV Hoogland 2			1702		4½-3½
Wilde de, W. (Willem)		1671	Verbeek, H. (Harm)		1761	z-w	0 - 1
Thuijls, J.M.P. (Hans)		1577	Wouters, F. (Florian)		1668	w-z	1 - 0
Dullaart, P.J. (Peter)		1736	Velker, W. (Wim)		1837	z-w	0 - 1
Bouwmeester, H. (Hein)		1598	Slofstra, L. (Lars)		1719	w-z	1 - 0
Nienhuis, S.C. (Sebo)		1622	Wernsen, W.J. (Wilco)		1676	z-w	1 - 0
Gaasbeek, A.H. (Alfred)		1622	Beurskens, M. (Maus)		1659	w-z	1 - 0
Krijgsman, D. (Dick)		1580	Oosterhout, J.F.C.M. (Hans)	1681	z-w	0 - 1
Hartsuiker, J. (Jan)		1555	Ophem van, J. (Jos)		1613	w-z	½ - ½

Chr.S.V. Ons Genoegen 1		1649	SSC 1922 2			1592		4½-3½
Riemersma, M. (Martinus)	1861	Nota, C. (Corjan)		1860	z-w	½ - ½
Bekius, T. (Tom)		1727	Hagens, A. (Anton)		1627	w-z	½ - ½
Berg van den, J. (Jacques)	1642	Prinzen, R.J. (Rob)		1579	z-w	1 - 0
Mönch, F.J. (Ed)		1536	Kruijk van der, M. (Mark)	1468	w-z	½ - ½
Ero, J. (Jan)			1562	Visser, W. (Wouter)		1591	z-w	½ - ½
Marcus, J.A.J. (Joost)		1962	Albarda, H. (Hens)		0	w-z	½ - ½
Halem van, F. (Frank)		1533	Bakker, H.J.T.F. (Hans)		1425	z-w	0 - 1
Schroth, E.G.A. (Ernst)		1366	Agdere, K. (Kahraman)		0	w-z	1 - 0
S.V. De Cirkel 1		1691	S.V. En Passant 3		1464		5½-2½
Dijk van, G. (Dominic)		1852	Reichardt, T. (Thomas)		1805	z-w	½ - ½
Postma, A. (Anne)		1661	Graaf de, J. (Jacob)		1604	w-z	0 - 1
Brink van den, H.J. (Henry)	1658	Graaf de, D. (Dion)		1704	z-w	½ - ½
Kinkel, J.W. (Jan-Willem)	1680	Woudenberg, E.M. (Mart)		1603	w-z	1 - 0
Wijngaart van der, P. (Peter)	1713	Reus de, R.E. (Ernst)		1595	z-w	1 - 0
Boom, H. (Harold)		1749	Gootjes, J. (Jeroen)		1543	w-z	½ - ½
Zee, B. (Ben)			1572	Koelewijn, J. (Jasmijn)		985	z-w	1 - 0
Lange de, J.B. (Johan)		1644	Graaf de, C. (Calvin)		872	w-z	1 - 0

Baarnse S.V. 1			1494	S.V. Doorn-Driebergen 2		1612		3 - 5
Meijer, M. (Marco)		1790	Vuurde van, R.E.M. (Rob)	1733	z-w	½ - ½
Duister, A.K.E. (Ed)		1695	Schreuder, H. (Herman)		1726	w-z	0 - 1
Kok, T.F.L. (Frits)		1535	Egelie, P.L. (Peter)		1599	z-w	½ - ½
Schram, W.R. (Walter)		1645	Derksen, J.M.M. (Jos)		1577	w-z	½ - ½
Lambrechts, M. (Mario)		1465	Esmeyer, J. (Jan)		1586	z-w	½ - ½
Kruiswijk, M.J.E. (Martijn)	1441	Wit de, J.M. (Han)		1564	w-z	1 - 0
Koekkoek, A.A. (Ton)		1370	Westreenen van, A. (Albert)	0	z-w	0 - 1
Lambrechts, M.G.J. (Rien)	1014	Linden van der, A.L. (Ton)	1497	w-z	0 - 1