Rapidcompetitie ESV 2021-2022
 
Eerdere avonden
Rapidcompetitie 2019-2020

2e avond - Donderdag 14 oktober 2021

Erik van den Eijkel heeft de tweede vierkampen avond gewonnen met 4 uit 5, Diederic 't Hooft behaalde evenveel bordpunten, maar heeft één weerstandspunt minder.

In de totaalstand gaat Edwin Groen aan de leiding met 8 bordpunten, op één bordpunt gevolgd door Diederic.
In de stand van de beste scores, de voor de eindstand belangrijkste ranglijst, heeft Edwin een half bordpunt voorsprong op Erik, Diederic en Ronald Klaassen.

Eindstand Tweede Rapid Avond ronde 6 t/m 10
  Nr  Voornaam     Naam           Score     WP     SB Rating  Gesp.  W-Z    TPR 
  01  Erik van den Eijkel           4,0   13,0  11,00   1648      5   -1   1962 
  02  Diederic 't  Hooft            4,0   12,0   9,25   1646      5   -1   1974 
  03  Edwin        Groen            3,5   14,0   9,25   1800      5    1   1839 
  04  Willem       Slagter          3,5   14,0   9,00   1818      5    1   1967 
  05  Sjoerd       Meijer           3,0   14,5   6,75   1850      5    1   1772 
  06  Martin       Roseboom         3,0   13,0   5,50   1848      5    1   1761 
  07  Hans         Thuijls          3,0   10,5   4,50   1641      5    1   1735 
  08  Ronald       Klaassen         2,5   14,5   6,00   1720      5   -1   1754 
  09  Cor van      Ingen            2,5   13,0   5,50   1833      5    1   1681 
  10  Dick         Krijgsman        2,5   10,0   3,00   1609      5   -1   1676 
  11  Bart         Koeweiden        2,0   15,0   4,50   1754      5    1   1631 
  12  Alfred       Gaasbeek         2,0   11,0   3,00   1624      5   -1   1587 
  13  Hans van de  Weteringh        1,5   15,0   4,25   1644      5    1   1537 
  14  Tom          Smit             1,5   10,5   1,00   1585      5   -3   1493 
  15  Jasper de    Rijk             1,0   10,0   1,00   1582      5   -1   1459 
  16  Hermen       Ketel            0,5   10,0   0,50   1560      5    1   1334 

Uitslagen Tweede Rapid Avond ronde 6
 Sjoerd       Meijer     -  Jasper de    Rijk       1-0
 Willem       Slagter    -  Martin       Roseboom   1-0
 Dick         Krijgsman  -  Alfred       Gaasbeek   ½-½
 Erik van den Eijkel     -  Hans         Thuijls    1-0
 Bart         Koeweiden  -  Hermen       Ketel      1-0
 Ronald       Klaassen   -  Cor van      Ingen      1-0
 Diederic 't  Hooft      -  Tom          Smit       1-0
 Hans van de  Weteringh  -  Edwin        Groen      ½-½

Uitslagen Tweede Rapid Avond ronde 7
 Sjoerd       Meijer     -  Willem       Slagter    ½-½
 Bart         Koeweiden  -  Erik van den Eijkel     1-0
 Ronald       Klaassen   -  Diederic 't  Hooft      ½-½
 Edwin        Groen      -  Dick         Krijgsman  1-0
 Alfred       Gaasbeek   -  Hans van de  Weteringh  ½-½
 Martin       Roseboom   -  Jasper de    Rijk       1-0
 Hans         Thuijls    -  Hermen       Ketel      1-0
 Tom          Smit       -  Cor van      Ingen      0-1

Uitslagen Tweede Rapid Avond ronde 8
 Willem       Slagter    -  Bart         Koeweiden  1-0
 Edwin        Groen      -  Ronald       Klaassen   1-0
 Diederic 't  Hooft      -  Sjoerd       Meijer     ½-½
 Hans van de  Weteringh  -  Erik van den Eijkel     0-1
 Alfred       Gaasbeek   -  Martin       Roseboom   0-1
 Cor van      Ingen      -  Hans         Thuijls    ½-½
 Hermen       Ketel      -  Dick         Krijgsman  0-1
 Jasper de    Rijk       -  Tom          Smit       ½-½

Uitslagen Tweede Rapid Avond ronde 9
 Willem       Slagter    -  Edwin        Groen      0-1
 Erik van den Eijkel     -  Sjoerd       Meijer     1-0
 Bart         Koeweiden  -  Diederic 't  Hooft      0-1
 Martin       Roseboom   -  Ronald       Klaassen   1-0
 Cor van      Ingen      -  Dick         Krijgsman  1-0
 Hans         Thuijls    -  Hans van de  Weteringh  ½-½
 Jasper de    Rijk       -  Alfred       Gaasbeek   0-1
 Hermen       Ketel      -  Tom          Smit       0-1

Uitslagen Tweede Rapid Avond ronde 10
 Edwin        Groen      -  Erik van den Eijkel     0-1
 Martin       Roseboom   -  Diederic 't  Hooft      0-1
 Cor van      Ingen      -  Willem       Slagter    0-1
 Sjoerd       Meijer     -  Bart         Koeweiden  1-0
 Hans         Thuijls    -  Alfred       Gaasbeek   1-0
 Hans van de  Weteringh  -  Ronald       Klaassen   0-1
 Dick         Krijgsman  -  Tom          Smit       1-0
 Hermen       Ketel      -  Jasper de    Rijk       ½-½

Stand na 2 avonden

Nr	Voornaam     Naam		Score	WP	SB
1	Edwin        Groen		8	28,5	22,5
2	Diederic 't  Hooft		7	26	14,75
3	Ronald       Klaassen		6,5	28	15
4	Willem       Slagter		6,5	27,5	15,5
5	Erik van den Eijkel		6	29	15,5
6	Sjoerd       Meijer		6	24,5	11,75
7	Martin       Roseboom		5	22,5	8,75
8	Hans         Thuijls		5	20,5	7
9	Bart         Koeweiden		4	28,5	7,25
10	Hans van de  Weteringh		3,5	25,5	7,5
11	Tom          Smit		3,5	20,5	3,5
12	Hein         Bouwmeester	2,5	15,5	7,25
13	Cor van      Ingen		2,5	13	5,5
14	Dick         Krijgsman		2,5	10	3
15	John         Zandvliet		2	12	5
16	Alfred       Gaasbeek		2	11	3
17	Jasper de    Rijk		1	10	1
18	Hermen       Ketel		0,5	10	0,5

Stand beste score

Nr	Voornaam     Naam		Score	WP	SB
1	Edwin        Groen		4,5	14,5	0
2	Ronald       Klaassen		4	13,5	0
3	Erik van den Eijkel		4	13	4,5
4	Diederic 't  Hooft		4	12	5,5
5	Willem       Slagter		3,5	14	6,5
6	Sjoerd       Meijer		3	14,5	5
7	Martin       Roseboom		3	13	3,25
8	Hans         Thuijls		3	10,5	2,5
9	Hein         Bouwmeester	2,5	15,5	0
10	Cor van      Ingen		2,5	13	0
11	Dick         Krijgsman		2,5	10	0
12	Bart         Koeweiden		2	15	2,75
13	John         Zandvliet		2	12	0
14	Alfred       Gaasbeek		2	11	0
15	Tom          Smit		2	10	0
16	Hans van de  Weteringh		1,5	15	3,25
17	Jasper de    Rijk		1	10	0
18	Hermen       Ketel		0,5	10	0

Informatie Rapidcompetitie

De Rapidcompetitie wordt gespeeld op 10 donderdagavonden. Daarnaast wordt naast deze competitie ook een Vierkampencompetitie gehouden.

Per avond worden er vijf ronden rapid gespeeld.
Systeem: per avond 5 ronden Zwitsers in één groep.
Speeltempo: 15 minuten + 5 seconden per zet volgens de Fisher rapid methode.

Aanvang elke avond om 20:00 uur.
Aanmelden aan de zaal tot 19:55 uur.
Deelname staat open voor zowel ESV-leden als niet-leden.
Deelname is voor ESV leden gratis, voor niet-leden kost het € 3,00 per avond, gepast te voldoen op de avond zelf.
Voor € 20,00 kan een abonnement gekocht worden dat recht geeft op deelname aan alle 10 rapid avonden in het lopende seizoen.

Afmelden na elke ronde is mogelijk. Voor niet-gespeelde partijen op een avond worden geen punten toegekend. Van de tien avonden wordt één eindranglijst opgemaakt, waarvoor de 8 beste resultaten mee tellen.

De speelavonden zijn:
Donderdag 23 september 2021
Donderdag 14 oktober 2021
Donderdag 11 november 2021
Donderdag 9 december 2021
Donderdag 20 januari 2022
Donderdag 17 februari 2022
Donderdag 24 maart 2022
Donderdag 14 april 2022
Donderdag 19 mei 2022
Donderdag 16 juni 2022

Speellocatie:
Gebouw Rehoboth
Driehoek 11, Ede

Verdere informatie kan ingewonnen worden bij de wedstrijdleider, Dhr. Martin Roseboom (06-12508208)